Never surf the internet drunk

21. září 2012 v 23:29 | Pruv
....never!

Měl to být proflákaný den v posteli se spoustou kafe a čaje za ohlušujícího klidu v domě. Nope. Randem se smetákem a lopatkou to začalo a skončilo nesmyslným loudáním se po městě 25 kilometrů daleko.
A teď už vážně. Od doktora nařízen klid, zákaz všeho možného, ale já si to večerní pivečko u televize nemohla prostě a jednoduše jen tak nedát!. Narušit tak všechny mé zásady a zaběnuté zvyky, to by nešlo. Stejně jako když si při cestě do Kauflandu zaskočíte do vedlejšího nákupního centra a utratíte tam 2000,-. Taková samozřejmost. No rozhodně doktorka asi bude mít velmi znepokojující výsledky pro mou osobu po dalších testech, ale ani tohle není tématem dnešního debatního večera, ale ani tímto si nejsem až tak jistá. Popravdě si nejsem jistá už vůbec ničím, snad jen tím půl hodinovým hovorem, který začal přesně ve 21:01 a skončil 21:34. (Je důležité si vést poznámky o nedůležitém a jak duchaplné je tohle chování.)

Ráda bych se s vámi popovídala o tom, jak se vaří správný guláš. Je to jednoduché, já ho mám navaříno tak na 50let dopředu. Nechávejte ostatní vás jednoduše vytočit (půjde jim to velmi snadno když jim dáte šanci a budou si to velice užívat, přidá vám to zajisté na popularitně), depkařte od ráno do večera, choďte spát ve dvě v noci a vstávejte o půl šesté. Mějte velmi nepříjemné sousedy, žádné peníze (nebavíme se o těch utracených v tom obchodním centru u kauflandu) a ke všemu hlad. Vznikne vám nádherný a velmi chutný domácí guláš, ovšem s četnými vedlejšími účinky jako například nesnesitelná bolest hlavy, návaly deprese, ztuhlé tělo a spousta dalších. Ale dobře vím a i vy to víte, že pokud si chcete takový guláš navařit ještě rychleji než výše popsaný postup (ovšem mnohem bolestnější varianta pro vaši peněženku), prostě se ožerte. Nikterak decentne jako dámy ve francouzských klubech, ale pěkně jako u nás na Moravě. zajeďtě si to Krakowa, na Slovensko či do Vídně, nebo k súsedům co pálí tu slivku. vyjde to nastejno. Guláš bude dobrej stejně, jen jeden vědlejší účinek navíc: hromada výčitek, že jste zase chlastali jak hovada a jak je ten hangover strašnej.
A proto dobrá rada nakonec: nepijte, nechlaščete, voda je zdarma... (teda ta ze studny)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama