Life is absurd...

24. června 2011 v 13:43 | Ann

Když si vezmete jak s vámi život občas zatočí....
Absolutně nepochopitelný sled událostí. Už jste si jistí tím, jak vše dopadne a najednou je všechno vzhůru nohama. Člověk se ani nemůže spoléhat na to, že i ty nejstálejší věci v životě zůstanou stejné. Ale asi bych tomu mohla děkovat za to, kde právě teď jsem. I z té nejstrašnější věci se nakonec vyklubal výherní los! Popravdě jsem ještě nikdy předtím nebyla v tak zamotané situaci jako nedávno. Teď si nemůžu stěžovat. Takhle spokojená jsem nebyla delší dobu.
Jsem sice po celém školním roku psychicky vyčerpaná, ale nové síly naberu o prázdninách. Život ve měste je čím dál víc unavující. Už se těším na hory a na vodu. Na les, na přírodu.
Celkově mám teď ve všem zmatek, ne že bych ho jindy neměla, ale teď je větší než obvykle. Možná jsem jen až moc líná v poslední době to po sobě všechno uklidit. Myšlenky se mi toulají po pokojích, já se motám mimo realitu.
A čas kolem mě plyne. Ani si nestíhám uvědomit, jak rychle. Kdykoliv se zaměřím čas, uvědomím si, jak moc už uběhlo. Jak daleko jsem došla. Nechce se mi stárnout, nechci nechat všechno tak utéct! Když se podívám do minulosti, kde jsem jak malá holčička už už chtěla být maminkou...


"Zabýváme se myšlenkou, jak bychom nejlépe zabili čas, a nepozorujeme, že čas zabíjí nás."
Zanedlouho už budeme všichni pod zemí.

Je někdy neuvěřitelné, jak si s námi život pohrává. Osud, náhody. Dá se vůbec něco v životě řídit?? Můžeme řídit sami sebe. Je spousta různých způsobů.
Nikdy by mě nenapadlo, že někdy skončím tam, kde právě jsem.

(weheartit.com/youtube.com)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama