Březen 2011

time stopped for a while...

28. března 2011 v 11:24 | Pruv
Čas se zastavil a já se na chvíli ocitla na jednom přenádherném místě <3!
A i když už je tahle kouzelná chvíle za mnou, myslím, že si ji budu připomínat ještě hodně dlouho, že holky o mě budou znovu říkat, že jsem se najednou rozzářila jako sluníčko - a ono opravdu skoro ano. Po minulém "bolehlavu" (započtěte do toho i velkou újmu na duši a srdíčku!) není ani památky, snad jen ta minulá zpráva.

Jinak jsem zase doma....znáte to :), a kdo ne, je chlap :'D. Ale jak tady tak sedím, tak umírám hlady!! V tuhle dobu nebýt ještě po snídani.....jak si to vůbec mohu odovolit? (jídlo je dle mého názoru považováno za největší poklady světa - některé názory mám holt po mamince, no).
...(na nějaký ten čas se zdržuji v kuchyni)
Nevydržela jsem. Už tu mám vedle sebe snídani :). Teď můžu s klidným srdcem říct, že je všechno perfektní. Ale nějaké mouchy by se našly :). Ale to ještě vyřeší. Myslím, že v mém životě je spousta osob, na které se dá spolehnout, které pomžou i v nejzašších situacích. S tím co mám nemůžu být nešťastný člověk a jak já říkám: "Život se mnou vyjebal natolik, že tohle mě už nerozhodí.". Z minulých trablí jsem se ale vypsala tajnému deníčku (a opravdu teď nemyslím Ivi, ale takovou tu věcičku, co má pevné desky a uvnitř bílé stránky). Psala jsem a psala...zprvu brečela, potom už jen slzela a nakonec jsem deník zavřela s lehkým usměvem na rtech :). Ale takový je život.

Prý na mě jde jaro. Ale tak ať si na mě jde co chce, hlavně že vneku je hezky :). Ve škole sice makačka, v orchestru taky, housle jsem zase celý týden nevytáhla z obalu... :D
Rodinou mám schválený školní výlet do Švýcarska, na podzim možná dostanu nové housle! Bude se mi kupovat nová postel, v létě budem malovat. <3

My way of living may look crazy for someone, bu for me! it's something more <3.

Jop, dnešek ještě bude super